GSNOW - Skiing, snowboarding & life-skills for young people

Aktualności

Carosello 3000
Carosello 3000
20.01.2017

??Niesamowite widoki, świeży śnieg, idealne warunki, długie ścieżki narciarskie są sekretem Carosello 3000.
??Dla miłośników jazdy na nartach cały dzień można zmieniać ścieżki narciarskie od najłatwiejszych szerokich i miękkich powierzchni dla początkujących i dla mniej doświadczowych do najtrudniejszych ścieżek wymagających doświadczenia i odwagi.
??Po tej stronie Livigno znajduje się snowpark Livigno Park 3000 Carosello, w który znajdziemy poduszkę airbag, która zmniejsza ryzyko wypadków i świetnie grającą muzykę motywującą do kolejnych akrobacji.
?

Po całym dniu jazdy czeka na Was Apres Ski Stalet "Livigno"
Znajdująca się przy wyjeździe kolejki linowej Carosello 3000 S.Rocco (n?11).
Na dużym, odkrytym tarasie organizowany jest jeden z największych Apres ski w Livigno
Jest to miejsce idealne, aby świętować z przyjaciółmi, ciesząc się smakiem drinków przy dobrej muzyce, a następnie móc kosztować przy kolacji wyśmienitych win lokalnych i narodowych. W Stalet dobra zabawa jest jednym z dań głównych!

Mottolino
Mottolino
19.01.2017

??Jazda na nartach w ??Livigno?? jest synonimem Mottolino Fun Mountain. Podczas górskich szaleństw możecie się zatrzymać na krótki odpoczynek w dobrze wyposażonych schroniskach m.in Camanel Di Planon, Livigno gdzie czekają na Was gorące imprezy. Ciepłe przekąski i napoje, które dodadzą wam sił potrzebnych na pokonanie następnych stoków. Tamtejsze stoki są idealne dla wszystkich poziomów jazdy zarówno na nartach jak i na snowboardzie. Oferowane jest darmowe przedszkole dla najmłodszych, najlepszy snowpark w Europie i dużo rozmaitych atrakcji.

??"Snowpark Mottolino", posiada 4 linie przejazdu, linię jibową i pozwala wykazać się nie lada kreatywnością i spróbować ryzykownych akrobacji. Podczas gdy początkujący dopiero odważą się na pierwsze kroki na "S-Line", bardziej doświadczeni boarderzy mogą wypróbować "M-Line" z poręczami, boxami i skoczniami. Dla tych, którzy już dłużej interesują się freeridem i mogą nazwać się profesjonalistami w tej dziedzinie, interesujące będą przede wszystkim 2 linie przejazdu: L- oraz XL-line. Tam czekają spektakularne skocznie z możliwością filmowania swoich tricków, a także strefa jibowa i trasa do boardercrossu. Podobnie skonstruowany jest "Livigno Park". Dodatkowo posiada on w centrum wielką poduchę: air bag. To duży plus dla tych, którzy pragną zminimalizować ryzyko wypadku i odważyć się na trudniejsze ewolucje przy muzyce.

??Powierzchnia Mottolino Fun Mountain wynosi 2.070.000 m? i zajmuje największy obszar narciarski w Livigno. Ten ogromny teren obejmuje:

??27 stoków odróżniających się od siebie następującymi kolorami: 6 stoków oznaczonych kolorem niebieskim, 16 czerwonym i 5 czarnym.

??Najdłuższa trasa, której nachylenie wynosi 875 metrów, liczy sobie 6 km. Zaczyna się ona od wyciągu Valfin,od szczytu 'Monte della Neve,' i rozciąga się po całym grzbiecie góry. Trasa obejmuje przejazd przez las i dociera praktyczne do 'centrum miasta' (kończy się przy głównej stacji linowej, przed parkingiem głównym). Stok jest szeroki i umiarkowanie stromy, co pozwala osobom nawet o niskich umiejętnościach pokonać go bez problemu.Pamiętaj, aby wstąpić do schroniska M'eating Point Mottolino , które znajduje się w połowie trasy!

??Jedna z najprostszych tras jest tzw. 'Pista dei Amanti', do której można dojechać poprzez wjazd dużą kolejką linową przed schronisko M'eating Point Mottolino. W sąsiedztwie znajduje się stok zbudowany z myślą o dzieciach (z kolorowymi i ciekawymi strukturami) tzw. 'Percorso Yepi'. Stok ten również kończy się u podstawy góry, niedaleko od centrum miasteczka Livigno.

??Z kolei dla średnio- zaawansowanych miłośników sportów zimowych polecamy stok 'Trepalle' (od nazwy miejscowości, w której się zaczyna) oraz 'Sponda Fis'. Charakterystyką tych tras jest duża przestrzeń i na których możesz wykonywać wiele miękkich zakrętów.

Dla ekspertów polecamy stok nazwany na cześć byłego mistrza świata w slalomie - Giorgio Rocca.

Jak do ??Livigno?? to tylko z G-snow??

Livigno
Livigno
18.01.2017

Może nie wszyscy wiedzą.. ale LIVIGNO to nasz konik

LIVIGNO
Leży w w pobliżu St. Moritz, na słonecznej stronie Alp Lombardzkich. Pewność śniegową zapewnia położenie na południowych wzgórzach Alp co także gwarantuje duże nasłonecznienie doliny. Ta lubiana miejscowość narciarska słynie także ze strefy wolnocłowej, dzięki czemu można nabyć w korzystnych cenach nie tylko perfumy, alkohol i papierosy (ograniczenie wywozu), ale także ubrania, zegarki, aparaty, a ceny paliwa niższe o 40%! Ceny na stokach są również przystępne, co oznacza wspaniały urlop z piękną pogodą i nieduże wydatki.


Pytania? :)
Pytania? :)
01.01.2017

Masz do nas pytanie? Wybrałbyś inny termin lub miejsce? :) Nie ma sprawy! Napisz do nas info@gsnow.pl 

Sezon 2016/2017
Sezon 2016/2017
01.12.2016
Nowa oferta wyjazdów na sezon 2016/2017 już dostępna.
Zapraszamy na nasz funpage facebook.com/Gsnow.ski.snb gdzie możecie składać swoje życzenia odnośnie miejscówek, do których chcecie pojechać w nadchodzącym sezonie :)
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.